Wyświetlanie 1–12 z 73 wyników

Show sidebar

Kardiomonitor / Monitor pacjenta GE Solar 8000M

1 200,00  800,00 
Używany, Stan techniczny bardzo dobry, Przystosowany do monitorowania wszystkich grup pacjentów,Posiada wystawiony Paszport Techniczny, Gwarancja 3 miesiące

Doppler naczyniowy Atys Basic BEZ WÓZKA

2 200,00  900,00 
Używany, Stan techniczny idealny, Posiada dwa czujniki ultradźwiękowe 4kHz do 8 kHz, W zestawie z oryginalnym wózkiem Atys.Posiada wystawiony Paszport Techniczny, Gwarancja 3 miesiące.

Głowica USG kardiologiczna TOSHIBA PC-25M sonda CW doppler

600,00  150,00 
Używana, Stan techniczny bardzo dobry, Częstotliwość: 2.5 MHzPosiada aktualny Paszport Techniczny Gwarancja 3 miesiące

Głowica USG kardiologiczna TOSHIBA PC-19M sonda CW doppler

290,00  150,00 
Używana, Stan techiczny bardzo dobry, Częstotliwość: 1.9 MHzPosiada aktualny Paszport Techniczny Gwarancja 3 miesiące
Zamknij

Aparat EKG Philips PageWriter Touch Elektrokardiograf

4 200,00 
Używany, W pełni sprawny, Stan bardzo dobry, W zestawie z wózkiem, przewodami EKG oraz instrukcją obsługi, Wyświetlacz: 15 cali TFT Wskaźniki jakości sygnału: - Częstość akcji serca: ciągłe wyświetlanie częstości akcji serca pacjenta - Podgląd wydruku: pełnoekranowy podgląd pełnego raportu EKG przed wydrukowaniem Parametry elektryczne: - Zasilanie: 100-240 VAC 50/60 Hz - Pobór prądu: maks. 75 W Wymiary: 45 x 46 x 16 cm Warunki pracy: od 15 do 35 stopni C; wilgotność względna 15–70% (bez kondensacji) Warunki przechowywania: od 0 do 40 stopni C; wilgotność względna 15–80% (bez kondensacji); wysokość n.p.m. do 4550 m Posiada aktualny Paszport Techniczny Gwarancja 3 miesiące Proszę zobaczyć wszystkie zdjęcia. Sprzedawane jest to, co jest widoczne na zdjęciach
Monitor funkcji życiowych GE Dinamap PRO 300
Zamknij

Monitor funkcji życiowych GE Dinamap PRO 300

1 200,00 
Używany, W pełni sprawny, Umożliwia bezinwazyjny, szybki i dokładny pomiar ciśnienia krwi i Spo2, Posiada wbudowaną drukarkę, W zestawie: Wózek, Przewód SpO2 wraz z czujnikiem saturacji, Przewód NIBP, Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny, Gwarancja 3 miesiące Proszę zobaczyć wszystkie zdjęcia. Sprzedawane jest to co jest widoczne na zdjęciach.

Pulsoksymetr DATEX OHMEDA Biox 3700e Pulse Oximeter

550,00  399,00 
Używany, W pełni sprawny, Brak czujnika SpO2 w zestawie, Wymiary 29cm x 25cm 10cm Zasilanie: 100-120, 220-240V Posiada aktualny Paszport Techniczny, Gwarancja 3 miesiące, Proszę zobaczyć wszystkie zdjęcia. Sprzedawane jest to co jest widoczne na zdjęciach.

Stół zabiegowy kozetka medyczna elektryczna Enraf Nonius

2 500,00 
Dwu-segmentowa kozetka medyczna, elektryczna holenderskiej marki Enraf Nonius. Model Manulekt C2 3445.580 Używana, Regulacja wysokości w zakresie 40-95 cm za pomocą podnośnika elektrycznego. Zasilaniesieciowe 220V, 50 Hz Dwa duże włączniki znajdują się po lewej stronie stołu Wymiary 190 x 70 cm. Ręczna regulacja oparcia. W oparciu miejsce na twarz umożliwiające wygodną pozycje leżącą na brzuchu. Bezpieczny i stabilny hamulec. Tapicerka czarna w dobrym stanie, posiada kilka nieznacznych uszkodzeń. Konstrukcja posiada znaczne ślady użytkowania lakieru.Posiada aktualny Paszport Techniczny oraz gwarancję.Ze względu na gabaryty preferowany odbiór osobisty. Oferujemy transport, jednak koszt zależy od odległości, przed zakupem należy skontaktować się z nami aby ustalić jego wysokość.

Stół zabiegowy kozetka leżanka medyczna Oostwoud

1 900,00 
Dwu-segmentowa kozetka medyczna, manualna holenderskiej marki Oostwoud. Używana, Regulacja wysokości w zakresie 60-90 cm za pomocą podnośnika hydraulicznego. Wymiary 195 x 75 cm. Ręczna regulacja oparcia. Hamulec blokujący dwa lub wszystkie koła. Tapicerka czarna w bardzo dobrym stanie, brak otarć i pęknięć. W pełni sprawna, stan techniczny i wizualny idealny (widoczny na zdjęciach).Gwarancja 3 miesiące.Ze względu na gabaryty preferowany odbiór osobisty. Oferujemy transport, jednak koszt zależy od odległości, przed zakupem należy skontaktować się z nami aby ustalić jego wysokość.
Pulsoksymetr Masimo RAD 8
Zamknij

Pulsoksymetr Masimo RAD 8

2 900,00 
Używany, W pełni sprawny, stan techniczny i wizualny bardzo dobry - widoczny na zdjęciach Rok produkcji: 2015 W zestawie: - czujnik SpO2 oraz kablem przedłużającym do czujnika - przewód zasilający Pulsoksymetr Masimo Rad – 8 to pulsoksymetr stacjonarno-transportowy przeznaczony do monitorowania saturacji w technologii ekstrakcji sygnału – Masimo SET. Jest lekki i łatwy w obsłudze. Dostęp do menu alarmów następuje przy użyciu jednego przycisku. Możliwość obserwacji trendów do 72h. Pulsoksymetr RAD 8 umożliwia pomiar: - SpO2, - akcji serca, - Pi - Wskaźnik Perfuzji, oznaczający siłę sygnału tętna. Może być on stosowany jako narzędzie diagnostyczne przy niskiej perfuzji. - SIQ - Wskaźnik Signal I.Q., identyfikujący sygnał i informujący o jego jakości podczas ruchu lub przy niskiej perfuzji - FastSat - pozwala na śledzenie nagłych zmian stężenia O2 w krwi tętniczej, dzięki krótkiemu trybowi uśredniania Posiada aktualny Paszport Techniczny oraz gwarancję.
Huntleigh Dopplex ABIlity Doppler ABI do pomiaru wskaźnika kostkowo-ramiennego
Zamknij

Huntleigh Dopplex ABIlity Doppler ABI do pomiaru wskaźnika kostkowo-ramiennego

11 900,00 
Używany, jak nowy, w idealnym stanie technicznym. Folia ochronna na wyświetlaczu, Rok produkcji: 2011, Bardzo łatwy w użyciu, Pomiar bez 15-to minutowego przygotowania pacjenta, Szybki dwustronny pomiar ABI, 3 min, Badanie może być przeprowadzane przez asystenta medycznego, lub pielęgniarkę, Brak potrzeby zdejmowania skarpet, rajstop przez pacjenta, Łatwe założenie 4 mankietów pomiarowych, Aparat przenośny z zasilaniem sieciowo-akumulatorowym, Wbudowana drukarka, Automatyczna interpretacja Indeksu ABI, Dokładne i powtarzalne pomiary, Wysoce porównywalne wyniki pomiędzy natychmiastowym badaniem przeprowadzonym przez Dopplex Ability a badaniem Dopplerem z 15 min wyrównaniem ciśnienia u pacjenta (spoczynkiem). Potrzeba spoczynku pacjenta jest eliminowana dzięki jednoczesnemu pompowaniu mankietów. Dopplex ma potencjał który może być wykorzystany przy badaniach przesiewowych ukierunkowanych na Miażdżyce Zatorową Tętnic. Posiada wystawiony Paszport Techniczny oraz gwarancję

EKG MORTARA ELI 350 Elektrokardiograf

5 500,00 
Używany, Stan techniczny bardzo dobry, W zestawie z przewodami EKG (10 odproiwadzeń) i instrukcją obsługi, Menu w języku polskim, Wbudowana drukarka, Instrukcja obsługi, ►Imponujący i solidny. ELITM 350 spełnia rygorystyczne wymagania szpitalne, posiada odporny na uderzenia, kolorowy, wysokiej rozdzielczości ekran i szczelną obudowę. Po podniesieniu klapy natychmiast gotowy jest do rejestracji EKG. ►Mortara VERITASTM – mistrzowski algorytm interpretacji EKG. Mortara VERITAS, interpretując spoczynkowe EKG osób dorosłych i dzieci, uwzględnia wiek i płeć pacjenta, a na wydruku umieszcza opis badania do akceptacji przez lekarza. Istnieje możliwość porównywania opisów i krzywych EKG z czterech ostatnich badań. ►Próba wysiłkowa i późne potencjały. ELI 350 może być rozbudowany o próbę wysiłkową (test na bieżni lub cykloergometrze, test farmakologiczny) i analizę późnych potencjałów. ►Funkcja „Best 10”.„Best 10” automatycznie wybiera najlepszy 10- sekundowy fragment zapisu EKG z 20-minutowego wewnętrznego pamięci, przyspiesza analizę i zmniejsza odsetek badań do powtórzenia z powodu złej jakości. ►Bezprzewodowy moduł WAM.WAMTM bezprzewodowej rejestracji EKG, w przeciwieństwie do tradycyjnego kabla elektrodowego, nie ogranicza dostępu do pacjenta podczas badania i upraszcza dezynfekcję. Wystarczy kliknąć a zostanie uruchomiony zapis w trybie AUTO lub RYTM. ►Interfejsy wymiany informacji.ELI 350 zapewnia dwukierunkową komunikację z systemami Mortara E-ScribeTM i Athena przy użyciu portu szeregowego, wewnętrznego modemu, sieci LAN lub WLAN, jak również z systemami EMR, HIS i PACS według standardu XML, PDF, UNIPRO lub DICOM®.Posiada aktualny Paszport Techniczny Gwarancja 3 miesiące