Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

Show sidebar

Pulsoksymetr Datex-Ohmeda TruSat

1 490,00 
Używany, W pełni sprawny, kompaktowy pulsoksymetr Datex-Ohmeda. W komplecie z czujnikiem SpO2 (klips na język GE Oxy Clip), kablem przedłużającym i ładowarką. Alarmy akustyczne z regulacją głośności. Posiada aktualny Paszport Techniczny Gwarancja 3 miesiące

Kardiomonitor Spacelabs XPREZZON 19″ moduł BIS, CO2

7 000,00 
Używany, W pełni sprawny, Intuicyjny w obsłudze Posiada duży 19″ dotykowy ekran Monitor wyposażony w moduł hemodynamiczny monitorujący: BIS, NIBP, IBP, SpO2, EKG, temp, CO. W zestawie: – moduł hemodynamiczny, – moduł EKG z przewodem, 5 odprowadzeń, – moduł BIS, – czujnik saturacji SpO2, – mankiet i przewód NIBP, – adapter TEMP podwójny, – adapter IBP podwójny, – 2 kable kable zasilające 230V, – 2 zasilacze, jeden do monitora, drugi do modułu Monitor jest używany i nosi nieznaczne ślady użytkowania. Posiada aktualny Paszport Techniczny Gwarancja 3 miesiące Proszę zobaczyć wszystkie zdjęcia. Sprzedawane jest to co jest widoczne na zdjęciach.

Pulsoksymetr kieszonkowy Nellcor NPB-40

790,00 
Używany, W pełni sprawny, Zasilany na 4 baterie AA (R6), W zestawie pokrowiec oraz czujnik SpO2 Posiada Paszport Techniczny oraz gwarancję

Monitor funkcji życiowych GE Dinamap PRO 300

1 200,00 
Używany, W pełni sprawny, Umożliwia bezinwazyjny, szybki i dokładny pomiar ciśnienia krwi i Spo2, Posiada wbudowaną drukarkę, W zestawie: Wózek, Przewód SpO2 wraz z czujnikiem saturacji, Przewód NIBP, Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny, Gwarancja 3 miesiące Proszę zobaczyć wszystkie zdjęcia. Sprzedawane jest to co jest widoczne na zdjęciach.

Pulsoksymetr DATEX OHMEDA Biox 3700e Pulse Oximeter

550,00  399,00 
Używany, W pełni sprawny, Brak czujnika SpO2 w zestawie, Wymiary 29cm x 25cm 10cm Zasilanie: 100-120, 220-240V Posiada aktualny Paszport Techniczny, Gwarancja 3 miesiące, Proszę zobaczyć wszystkie zdjęcia. Sprzedawane jest to co jest widoczne na zdjęciach.

Pulsoksymetr Masimo RAD 8

2 900,00 
Używany, W pełni sprawny, stan techniczny i wizualny bardzo dobry - widoczny na zdjęciach Rok produkcji: 2015 W zestawie: - czujnik SpO2 oraz kablem przedłużającym do czujnika - przewód zasilający Pulsoksymetr Masimo Rad – 8 to pulsoksymetr stacjonarno-transportowy przeznaczony do monitorowania saturacji w technologii ekstrakcji sygnału – Masimo SET. Jest lekki i łatwy w obsłudze. Dostęp do menu alarmów następuje przy użyciu jednego przycisku. Możliwość obserwacji trendów do 72h. Pulsoksymetr RAD 8 umożliwia pomiar: - SpO2, - akcji serca, - Pi - Wskaźnik Perfuzji, oznaczający siłę sygnału tętna. Może być on stosowany jako narzędzie diagnostyczne przy niskiej perfuzji. - SIQ - Wskaźnik Signal I.Q., identyfikujący sygnał i informujący o jego jakości podczas ruchu lub przy niskiej perfuzji - FastSat - pozwala na śledzenie nagłych zmian stężenia O2 w krwi tętniczej, dzięki krótkiemu trybowi uśredniania Posiada aktualny Paszport Techniczny oraz gwarancję.

Pulsoksymetr Nellcor N-560 z czujnikiem SpO2

1 190,00 
Używany, stan techniczny bardzo dobry, Zasilanie 230 V lub poprzez wbudowany akumulator 9,6 V, Częstotliwość 50-60 Hz, Moc 25-39 VA, Zapewnia pomiar SPO2oraz tętna, Zakres pomiaru SPO2: 1% do 100% Zakres pomiaru pulsu: od 20 uderzań na minute (bpm) do 250 bpm Zakres perfuzji: 0,03% do 20% Wbudowany wyświetlacz, Alarmy akustyczne i wizualne, Regulacja głośności oraz funkcja MUTE, Automatyczna kalibracja urządzenia, W zestawie nowy czujnik SPO2 klipsowy dla dorosłych firmy BIOGENESIS, Wyposażony w nóżki oraz ochronną obudowę gumową, Waga: 1,4 kg, Gabaryty: 24 x 14 x 8 cm, Instrukcja obsługi w języku polskim i angielskim (format pdf), Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny, Gwarancja 3 miesiące

Pulsoksymetr MASIMO Radical pomiar wskaźnika perfuzji PI

1 690,00 
Używany, W pełni sprawny, Lekki, intuicyjny w obsłudze, Wypinany panel zasilany akumulatorowo, Obrotowy wyświetlacz, który automatycznie zmienia widok z poziomego na pionowy i odwrotnie, Monitorowanie wskaźnika perfuzji PI, SpO2 oraz tętna, Wymiary: 26,7 x 8,9 x 19,6 cm, Posiada aktualny Paszport Techniczny, Gwarancja 3 miesiące Proszę obejrzeć wszystkie zdjęcia. Sprzedawane jest to co jest widoczne na zdjęciach

Pulsoksymetr NELLCOR N-180 Pulse Oximeter SpO2

290,00 
Używany, W pełni sprawny, Stan bardzo dobry, 3 tryby pracy oksymetrii, Wykonuje automatyczny autotest i kalibrację po włączeniu zasilania, Alarmy dźwiękowe można konfigurować lub użytkownik może ustawić ograniczenia dla dorosłych lub noworodków, W zestawie: - czujnik SpO2 - kabel połączeniowy SpO2 - przewód zasilający Posiada aktualny Paszport Techniczny Gwarancja 3 miesiące Proszę zobaczyć wszystkie zdjęcia. Sprzedawane jest to, co jest widoczne na zdjęciach.

Monitor funkcji życiowych GE Dinamap 400V2

1 900,00 
Używany, W pełni sprawny, Umożliwia bezinwazyjny, szybki i dokładny pomiar temperatury, ciśnienia krwi i Spo2, Posiada wbudowaną drukarkę, W zestawie: Wózek, Termometr, Przewód SpO2 wraz z czujnikiem saturacji, Przewód NIBP, Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny, Gwarancja 3 miesiące Proszę zobaczyć wszystkie zdjęcia. Sprzedawane jest to co jest widoczne na zdjęciach.