Wyświetlanie 1–12 z 63 wyników

Show sidebar

GE Dinamap V100 Pulsoksymetr Monitor Pacjenta

1 125,00 
Używany monitor funkcji życiowych GE Dinamap V100:
 • Rok produkcji 2012
 • Bezinwazyjny, szybki i dokładny pomiar ciśnienia krwi i saturacji
 • W zestawie czujnik SpO2 z kablem przedłużającym oraz mankiet NIBP
 • Wbudowana drukarka
 • Statyw jezdny
Monitor jest w pełni sprawny, nosi normalne ślady użytkowania, stan techniczny widoczny na zdjęciach. Posiada gwarancję oraz Paszport Techniczny z badaniem ważnym przez 12 miesięcy od dnia zakupu.

Philips SureSigns VSV Centrala dla kardiomonitorów

2 790,00 
Używana Centrala VSV Philips SureSigns dla kardiomonitorów z serii VM
 • Ciągły w czasie rzeczywistym podgląd parametrów życiowych pacjenta,
 • Możliwość podłączenia do 12 monitorów,
 • Połączenie z centralą za pomocą sieci Ethernet,
 •  Z okienka przeglądania, użytkownik może tymczasowo uciszać aktywne alarmy, drukować i powiększyć okienko danego pacjenta dla bardziej szczegółowych danych.
Urządzenie jest używane, sprawne, w dobrym stanie technicznym, nosi nieznaczne ślady użytkowania. Gwarancja 3 miesiące.

Philips IntelliVue X2 Monitor Pacjenta Moduł Pomiarowy

3 950,00 
Używany, kompletny monitor pacjenta Philips IntelliVue X2:
 • Stacja dokująca.
 • Zasilacz.
 • Pomiar EKG, Ciśnienia (IBP oraz NIBP), Saturacji, Tętna, Temperatury.
 • Czujniki, przewody, mankiet, nowe lub w idealnym stanie w zestawie.
 • Wbudowany akumulator litowy, umożliwiający monitorowanie pacjentów podczas transportu.
 • Monitor X2 jest jednym z najlżejszych i najmniejszych monitorów transportowych z funkcją modułu pomiarowego.
Monitor jest używany, w pełni sprawny, nosi normalne ślady użytkowania. Oferta zawiera wszystkie kompletny zestaw akcesoriów (widoczne na zdjęciach). Posiada Paszport Techniczny wystawiony w dniu zakupu oraz Gwarancję.

GE Datex Ohmeda E-CAiO Moduł Gazowy

7 990,00 
GE Datex Ohmeda E-CAiO Moduł Gazowy GE Datex Ohmeda E-CAiO Moduł Gazowy Używany moduł gazowy GE Datex Ohmeda CARESCAPE E-CAIO.

Philips SureSigns VS2 Monitor Pacjenta Kardiomonitor

2 990,00 
Używany monitor pacjenta Philips SureSigns VS2, rok produkcji 2010.
 • Pomiar ciśnienia, saturacji i temperatury
 • Czujnik SpO2,
 • Mankiet NIBP z przewodem
 • Statyw jezdny z koszem na akcesoria
 • Zasilanie sieciowe, lub akumulatorowe
 • Wbudowana wewnętrzna pamięć
W zestawie ze statywem jezdnym. Monitor jest w pełni sprawny, nie działa czujnik temperatury, stan techniczny widoczny na zdjęciach.

Philips M3046A Monitor pacjenta Kardiomonitor

2 290,00 
Używany monitor pacjenta Philips M3046A Funkcje: EKG, NIBP, SpO2/PLETH, TEMP/IBP; Wejścia: LAN, AUDIO. W zestawie z okablowaniem:
 • EKG trzy odprowadzeniowe,
 • mankiet do pomiaru ciśnienia bezinwazyjnego i przewód przedłużający,
 • kabel do pomiaru temperatury z czujnikiem,
 • przewód do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
 • pulsoksymetr z czujnikiem na palec,
 • kabel zasilający
W zestawie ze statywem jezdnym. Monitor jest w pełni sprawny, stan techniczny widoczny na zdjęciach. Posiada wystawiony Paszport Techniczny, Gwarancja 3 miesiące.

Welch Allyn Propaq CS 242 Kardiomonitor

1 990,00 
Używany monitor pacjenta Welch Allyn. Model Propaq CS 242 Nowy akumulator W pełni sprawny, w zestawie z okablowaniem Funkcje monitora Propaq CS Welch Allyn: - Dotykowy, 8,4" ekran - EKG  (przewód w zestawie) - Pomiar tętna i rytmu serca - NIBP Smartcuf - Nieinwazyjny Pomiar Ciśnienia Krwi z systemem synchronizacji pomiaru ciśnienia z czynnością serca (przewód i dwa mankiety w zestawie) - SpO2. Niewrażliwa na ruch analiza pulsoksymetrii w systemie Nellcor lub Masimo (przewód w zestawie) - Dwukanałowy pomiar temperatury (czujnik w zestawie), - Zasilanie sieciowe 220VAC, akumulatorowe, możliwość zasilania ze źródła prądu stałego 12V lub 28V Posiada aktualny Paszport Techniczny wystawiony w dniu zakupu, ważny przez 12 miesięcy Gwarancja 3 miesiące

Welch Allyn Propaq CS Kardiomonitor EKG CO2 SpO2 NIBP IBP

3 100,00 
Używany monitor pacjenta Welch Allyn. Model Propaq CS 246 W pełni sprawny, w zestawie z okablowaniem i statywem Funkcjie monitora Propaq CS Welch Allyn: - Dotykowy, 8,4" ekran - Wbudowana drukarka - EKG w dwóch kanałach (przewód w zestawie) - Kapnografia CO2 (czujnik w zestawie) - Pomiar tętna i rytmu serca - NIBP Smartcuf - Nieinwazyjny Pomiar Ciśnienia Krwi z systemem synchronizacji pomiaru ciśnienia z czynnością serca (przewód i mankiet w zestawie) - SpO2. Niewrażliwa na ruch analiza pulsoksymetrii w systemie Nellcor lub Masimo (przewód w zestawie) - Dwukanałowy, inwazyjny pomiar ciśnienia krwi (IBP) (przewód w zestawie) - Pomiar impedancji pneumograficznej - Dwukanałowy pomiar temperatury (czujnik w zestawie), - Zasilanie sieciowe 220VAC, akumulatorowe, możliwość zasilania ze źródła prądu stałego 12V lub 28V W zestawie instrukcja obsługi w języku polskim (format pdf) Posiada aktualny Paszport Techniczny wystawiony w dniu zakupu, ważny przez 12 miesięcy Gwarancja 3 miesiące

NIHON KOHDEN BSM-1101K Kardiomonitor Monitor pacjenta

2 590,00 
Używany kardiomonitor Life Scope EC NIHON KOHDEN BSM-1101Kdo stosowania w karetkach, oddziałach ratunkowych, salach wybudzeń / operacyjnych, oddziałach intensywnej terapii, oddziałach dziecięcych i neonatologicznych. Urządzenie przystosowane do pomiaru:
 • EKG
 • Saturację
 • Ciśnienie
Monitor jest używany, w pełni sprawny Stan techniczny i optyczny – dobry. W zestawie komplet kabli. Aktualny przegląd i paszport techniczny oraz gwarancja.

NIHON KOHDEN BSM-2301K Kardiomonitor Monitor pacjenta

4 790,00 
Używany, w pełni sprawny W zestawie komplet kabli. Do stosowania w karetkach, oddziałach ratunkowych, salach wybudzeń / operacyjnych, oddziałach intensywnej terapii, oddziałach dziecięcych i neonatologicznych. Urządzenie przystosowane do pomiaru: -EKG, -SpO2, -respiracji (impedacyjna i termiczna), -NIBP, -temperatury. Możliwość wyświetlania na ekranie do 6 krzywych. 8,4” TFT – kolorowy wyświetlacz z dotykowym sterowaniem. 24 – godzinne trendy graficzne i numeryczne. Krótki trend graficzny ze ścieżką wyświetlaną w czasie rzeczywistym. OCRG dla monitorowania noworodków. Pełna analiza arytmii serca połączona z możliwością przywoływania zapamiętanych zdarzeń. PWTT (Pulse Wave Transit Time) – pomaga wykryć nagłe zmiany ciśnienia krwi. Interbed – funkcja umożliwiająca komunikację między-łóżkową. Transfer danych pacjenta do monitora centralnego poprzez sieć LAN / W-LAN. Posiada Paszport Techniczny wystawiany w dniu zakupu, ważny przez 12 miesięcy, Gwarancja 3 miesiące

Kardiomonitor Welch Allyn Propaq CS EKG CO2 SpO2 NIBP IBP

3 600,00 
Używany, Model Propaq CS 246 W pełni sprawny, w zestawie z okablowaniem Funkcjie monitora Propaq CS Welch Allyn: - Dotykowy, 8,4" ekran - Wbudowana drukarka - EKG w dwóch kanałach (przewód w zestawie) - Kapnografia CO2 (czujnik w zestawie) - Pomiar tętna i rytmu serca - NIBP Smartcuf - Nieinwazyjny Pomiar Ciśnienia Krwi z systemem synchronizacji pomiaru ciśnienia z czynnością serca (przewód i mankiet w zestawie) - SpO2. Niewrażliwa na ruch analiza pulsoksymetrii w systemie Nellcor lub Masimo (przewód w zestawie) - Dwukanałowy, inwazyjny pomiar ciśnienia krwi (IBP) (przewód w zestawie) - Pomiar impedancji pneumograficznej - Dwukanałowy pomiar temperatury (czujnik w zestawie), - Zasilanie sieciowe 220VAC, akumulatorowe, możliwość zasilania ze źródła prądu stałego 12V lub 28V W zestawie instrukcja obsługi w języku polskim (format pdf) Możliwość doposażenia o statyw (za dopłatą) Posiada aktualny Paszport Techniczny wystawiony w dniu zakupu, ważny przez 12 miesięcy Gwarancja 3 miesiące

Kardiomonitor GE Datex Ohmeda S5 FM Monitor pacjenta

3 400,00 
Używany, W zestawie z modułem hemodynamicznym wyposażonym w przewody: EKG, SpO2, NIBP z mankietem, Przewód zasilający oraz dwia akumulatory w komplecie. Jeden akumulator wymaga regeneracji Posiada aktualny Paszport Techniczny wystawiany w dniu zakupu, ważny przez 12 miesięcy Gwarancja 3 miesiące